Výlet do včelárskeho skanzenu
Deti z 1. a 2. ročníka sa s pani učiteľkami vybrali na výlet do včelárskeho skanzenu a vodného mlyna. Zoznámili sa so životom včiel a stáčaním medu. Medík aj ochutnali. Potešili sa pohľadom na jednodňové kuriatka a iné domáce zvieratá. Vlastnoručne pozbierali práve znesené slepačie vajíčka. Vo vodnom mlyne sa dozvedeli, ako sa kedysi mlela múka na chlebík. Mlynské koleso sa im veľmi páčilo. Pekné počasie im umožnilo vyšantiť sa na lúke a peniažky od rodičov využili na kúpu maškŕt a zmrzliny. fotoalbum

