Beseda so spisovateľkou
28.11.2013 sa žiaci 8.A a .B zúčastnili na besede so spisovateľkou Petrou Nagyovou Džerengovou. Beseda prebiehala v priestoroch Slovenskej pedagogickej knižnice v Petržalke. O príjemnú a komornú atmosféru sa postarali pracovníci a zamestnanci tohoto zaridiadenia. Najnovším príbehom tejto autorky je kniha Ide o život, v ktorej si spomína na minulé roky zo svojho života. Venuje sa v nej rôznym témam: deti, láska, manžel, atď. Počas besedy bola vhodná chvíľa na prečítanie krátkych ukážok z menovanej knihy. Niečo prečítala sama autorka a niečo aj naša žiačka z 8.A Simona Szabová. fotoalbum
