• Začiatok školského roka - 2. až 9. ročník

• Organizačné pokyny na dni 2.9. a 3.9.2021

2.9.2021 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2021/2022

2. – 4. ročník

Nástup o 8.15 hod. pred hlavným vchodom do školy, kde si žiakov prevezmú triedni učitelia. Žiaci si prinesú písacie potreby, zápisník a prezuvky.

Vyplnené vyhlásenie o bezpríznakovosti pre dieťa / žiaka zašle zákonný zástupca cez EduPage najneskôr do 1.9.2021.

Pobyt v triedach do 10.00 hod., následne o 10.30 je obed v školskej jedálni pre prihlásených žiakov.

Prevádzka ŠKD bude od 10.00 hod. do 16.30 hod.

5. – 9. ročník

Nástup o 8.15 hod. pred bočným vchodom pre II. stupeň, kde si žiakov prevezmú triedni učitelia. Žiaci si prinesú písacie potreby, zápisník a prezuvky.

Pobyt v triedach do 10.00 hod., následne o 10.15 hod. je obed v ŠJ pre prihlásených žiakov.

3.9.2021 VYUČOVANIE V TRIEDACH S TRIEDNYMI UČITEĽMI

2. – 4. ročník do 11.40 hod., následne obed v ŠJ pre prihlásených žiakov

5. – 9. ročník do 12.35 hod., následne obed v ŠJ pre prihlásených žiakov

Od 3.9.2021 ŠKD ranná činnosť od 6.30 hod. a  ŠKD popoludňajšia činnosť do 16.30 hod.

OD 6.9.2021 VYUČOVANIE PODĽA RIADNEHO ROZVRHU HODÍN.

Povinnosti zákonného zástupcu dieťaťa / žiaka súvisiace s výskytom ochorenia COVID-19:

• zodpovedá za dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení pri príchode žiaka do školy a pri odchode žiaka do školy (prekrytie horných dýchacích ciest – nos a ústa, ďalej len „rúško“),
              • zabezpečí pre žiaka každý deň minimálne dve rúška (náhradné musí mať pri sebe v prípade potreby) a papierové jednorazové vreckovky.
            • Začiatok školského roka - 1. ročník

• ORGANIZAČNÉ POKYNY NA DNI 2.9. A 3.9.2021 PRE 1. ROČNÍK

2.9.2021 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2021/2022

Nástup o 7.45 hod. pred hlavným vchodom do školy, kde si deti prevezme triedna pani učiteľka. Nie je potrebné do školy v prvý deň nosiť školskú tašku, školské potreby a prezuvky. Sprevádzať dieťa do triedy v prvý školský deň môže len jeden zákonný zástupca za podmienky vypísania a odovzdania vyhlásenia o bezpríznakovosti (viď príloha) a dodržiavania platných hygienicko-epidemiologických opatrení.

Vyplnené vyhlásenie o bezpríznakovosti pre dieťa / žiaka zašle zákonný zástupca cez EduPage najneskôr do 1.9.2021 (tlačivo nájdete v ponuke EduPage  Žiadosti / vyhlásenia – ikona pečiatka).

Zoznamovanie s pani učiteľkou a pani vychovávateľkou v triede bude do 9.30 hod., následne o 10.00 hod. je obed v školskej jedálni pre prihlásené deti.

Prevádzka ŠKD bude do 16.30 hod.

3.9.2021 VYUČOVANIE V TRIEDACH S TRIEDNYMI UČITEĽMI do 10.30 hod., následne od 11.30 hod. obed v ŠJ pre prihlásených žiakov.

OD 6.9.2021 VYUČOVANIE PODĽA RIADNEHO ROZVRHU HODÍN.

• zodpovedá za dodržiavanie hygienickoepidemiologických opatrení pri príchode žiaka do školy a pri odchode žiaka do školy (prekrytie horných dýchacích ciest – nos a ústa, ďalej len „rúško“),

Pisomne_vyhlasenie_navstevnika_o_bezpriznakovosti.docx

• Stravovanie v školskej jedálni v šk. roku 2021/2022

v prípade, že máte záujem o stravovanie dieťaťa v ŠJ, vrátane individuálneho zabezpečovania diétnej stravy donáškou, prosíme vyplniť zápisný lístok.

V prílohe nájdete aktualizovaný zápisný lístok, pokyny k stravovaniu, oznámenie o individuálnom zabezpečovaní diétnej stravy donáškou, formulár na posúdenie príjmu za účelom dotácie na stravovanie dieťaťa a oznam týkajúci sa dotácie na stravu.

V septembri 2021 sa uhrádza plná výška stravného   I. stupeň  20 x 1,21 = 24,20 EUR

II. stupeň 20 x 1,30 = 26,20 EUR

+ paušálny poplatok za režijne náklady vo výške 10,00 EUR / na mesiac.

Odovzdať zápisný lístok a uhradiť poplatok za september 2021 je potrebné  najneskôr do  30.8.2021

Zapisny_listok_SJ_pri_ZS.docx

Pokyny_k_stravovaniu.docx

Oznamenie_o_donaske_dietnej_stravy.docx

00_formular_na_posudenie_prijmu_s_prilohami_new.pdf

Oznam_dotacie_vyzva_20.8.2021.docx

• Pomôcky pre žiakov 1. ročníka

• veľký zošit bez linajok – formát A4
              • obaly na zošity a učebnice
              • ceruzky č.2
              • sada farbičiek
              • výtvarná výchova :  vodové  farby, štetec plochý a guľatý, pohárik na vodu, nožnice, farebné papiere, lepidlo, obrus
              • telesná výchova :    cvičebný úbor, tenisky s bielou podrážkou, vrecko na uloženie vecí – všetko   s vyznačeným menom
              • hygienické potreby: mydlo, toaletný papier, náhradné rúško
              • prezuvky s bielou podrážkou uložené vo vrecku – všetko s vyznačeným menom

• Prihlasovanie detí na PCR testovanie a Ag testovanie

dnešným dňom sme spustili dve prihlasovania cez EduPage. Prihlásiť svoje dieťa môžete na:

1. prihlasovanie - Zisťovanie záujmu o domáce samotesty - Ag testovanie

2. prihlasovanie - Zisťovanie záujmu o vykonanie kloktacieho testu - PCR testovanie kloktacími testami.

Prosíme Vás, aby ste vyjadrili svoj súhlas resp. nesúhlas k týmto dvom prihláseniam zo svojho rodičovského konta.

Ďakujeme za spoluprácu.