• Súťaž iBobor

• Na našej škole prebieha informatická súťaž iBobor pre prihlásených žiakov v nasledovných dňoch:

10.11. žiaci 2. a 3. ročníka

11.11. žiaci 6. a 7. ročníka

13.11. žiaci 4. a 5. ročníka

16.11. žiaci 8. a 9. ročníka

Prajeme veľa úspechov.

• Zrekonštruované sociálne zariadenia

prednedávnom boli v našej škole zrekonštruované sociálne zariadenia v trakte B3. Veríme, že táto pozitívna zmena ovplyvní správanie našich detí. V prípade poškodenia budeme postupovať v zmysle školského poriadku a spôsobenú škodu bude musieť zákonný zástupca uhradiť. Veríme, že z nových sociálnych zariadení sa budeme tešiť čo najdlhšie.

• LINKY POMOCI

• Milí žiaci  a rodičia,

vzhľadom k tomu, že sme sa opäť ocitli v tejto mimoriadnej  a  náročnej situácii, kedy sme museli prejsť na dištančné vzdelávanie, chceli  by sme Vám pripomenúť a doplniť možnosti, kam sa obrátiť v prípade, ak by ste potrebovali radu od odborníkov z radov psychológov, sociálnych pracovníkov  alebo špeciálnych pedagógov.

V prvom rade je možné obrátiť sa  na nás ako na:

školskú psychologičku prostredníctvom emailu (bari.korbelova@gmail.com),

špeciálnu pedagogičku (ondrejovicova.specialnypedagog@gmail.com)

výchovnú poradkyňu (vp.budatinska@centrum.sk) – výber povolania

Na týchto emailových adresách si následne môžete dohodnúť telefonickú konzultáciu,  online konzultáciu alebo Vás tiež môžeme nasmerovať k ďalším odborníkom.

Tu sú odkazy na  odporúčané linky:

Linka detskej istoty pre deti a mládež    www.ldi.sk

Nonstop linka 116 111

Online chat www.pomoc.sk denne: 18:00 – 22:00

e-mail: potrebujem@pomoc.sk

Internetová poradňa pre mladých www.ipcko.sk

• psychlogická pomoc bezplatne a anonymne prostredníctvom chatu a emailu

alebo:

Linka dôvery Nezábudka  www.linkanezabudka.sk

Nonstop linka 0800 800 566

e-mail: info@linkanezabudka.sk

Pridávame aj odkaz na  stránku Ligy za duševné zdravie, kde nájdete články venované duševnému zdraviu

PrajemeVám všetkým veľa duševných a fyzických síl do ďalších dní.

Školská psychologička Mgr. Barbara Korbeľová a špeciálna pedagogička Mgr. Katka Ondrejovičová

• Tlačivo o bezinfekčnosti

v prílohe posielame nové tlačivo o bezinfekčnosti, ktoré je potrebné odovzdať pri vstupe žiaka do školy. V prípade, že žiak neodovzdá podpísané tlačivo, budeme Vás kontaktovať. Žiak sa nemôže zúčastniť vyučovania.

Ak žiak dosiahol vek 10 rokov k bezinfekčnosti priloží aj Certifikát o absolvovaní testu s negatívnym výsledkom.

bezinfekcnost_pre_rodica.pdf

Ďakujeme za porozumenie.

• Informácie pre zákonných zástupcov

• Základné princípy