• Informácie - Rodičovské konto EduPage

prihlásenie do rodičovského konta EduPage:

- na www stránke zsbudatinska.edupage.org  zvoľte Prihlásenie,

- prihlasovacím menom je e-mailová adresa, ktorú ste poskytli škole,

- ak neviete heslo na rodičovské konto, systém EduPage Vám ho pošle na e-mail. Pri prihlásení zvoľte "Neviem prihlasovacie údaje alebo heslo",

- môžete si stiahnuť mobilnú aplikáciu EduPage.

• Informácie o jazykovej škole

• Angličtina na ZŠ Budatínska - Start Right  zápis na školský rok 2020/2021

ZŠ Budatínska v spolupráci s jazykovou školou International House Bratislava ponúka budúcim prvákom našej školy poobedné vyučovanie angličtiny v rámci krúžkovej činnosti aj v roku 2020/2021.

Rozvrh pre prvákov:

Pondelok a streda  13:20 – 14:05

Všetci rodičia môžu už teraz zapísať svoje deti vyplnením a odoslaním ONLINE PRIHLÁŠKY.

Výhody angličtiny START RIGHT:

• výučba v priestoroch ZŠ poobede po kmeňovej výučbe
              • kvalifikovaní slovenskí a zahraniční lektori
              • učebnica a cvičebnica v cene kurzu
              • príprava na skúšku a možnosť absolvovať cambridgeskú skúšku
              • v čase dlhodobej výluky prezenčnej výučby (ako je v súčasnosti) hodiny prebiehajú formou LIVE ONLINE vo virtuálnych triedach

International House Bratislava, s.r.o.

Námestie SNP 14

www.ihbratislava.sk

info@ihbratislava.sk

Mgr. Katarína Lovíšková, M.B.A.

Managing Director
              BRATISLAVA_RGB_mensie

International House Bratislava, s.r.o.
              Námestie SNP 14 , 811 06 Bratislava
              IH Bratislava on Facebook

kloviskova@ihbratislava.sk | ihbratislava.sk| +421 2 5296 2674 | +421 2 5296 2675

International House Bratislava, s.r.o., registrovaná v Obch. reg.Okr.súdu BA I

oddiel Sro, vložka č. 19660/B |IČO: 35772832 | IČ DPH: SK2020275697

ciara.jpg

International House Bratislava is a centre authorised by Cambridge Assessment English

• Informácie pre rodičov

• Pokyny ohľadom organizácie vyučovania v šk. roku 2020/2021 budú zverejnené v priebehu budúceho týždňa na stránke školy.

Žiaci 1.ročníka a noví žiaci dostanú čip v prvý deň školy. Prvý čip je bezplatný.

Prihlasovacie údaje pre nových žiakov k Edupage (meno a heslo) Vám budú zaslané mailom.

• Pokyny - jedáleň - žiaci 1.ročníka a noví žiaci

• V prílohe nájdete dôležité pokyny týkajúce sa stravníkov v šk. roku 2020/2021.

Prihláška je záväzná. Vyplnenú a podpísanú príhlášku TREBA vložiť do poštovej schránky školy, alebo osobne priniesť do jedálne.

Platba za stravné sa uhrádza mesačne vopred./ OD SEPTEMBRA  DO  DECEMBRA 2020 /

Obed        I. stupeň        8,20 €

Obed        II.stupeň      10,00 €

*/trvalým príkazom                                                                        */jednorazovým bank. prevodom

IBAN ŠJ : SK51 5600 0000 0094 0107 3009

Pri platbe je nutné uviesť meno dieťaťa, variabilný symbol, ktorý Vám bol zaslaný mailom a triedu z dôvodu identifikácie platby.  Platba musí byť zrealizovaná včas t. j. do 25. dňa v predchádzajúcom mesiaci.

Odhlásiť, respektíve prihlásiť na stravu je možné do 7.30 hod. Zákonný zástupca dieťaťa zo stravovania svoje dieťa odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod. Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok kontaktujte vedúcu školskej jedálne na tel. čísle   02 /63829207

4._vzor_upravy_v_zapisnych_listkoch_(1)-1(1).docx

• Informácie - Jedáleň -žiaci v šk.roku 2019/2020

• V prílohe nájdete dôležité pokyny týkajúce sa stravníkov aj nestravníkov v šk. roku 2020/2021.

V prípade, že sa stravník  nebude stravovať, je povinnosťou zákonného zástupcu túto skutočnosť nahlásiť vedúcej ŠJ, inak bude vedený ako stravník a hoci platbu nemá uhradenú, bude povinný tento finančný rozdiel zaplatiť.

Platba za stravné sa uhrádza mesačne vopred./ OD SEPTEMBRA  DO  DECEMBRA 2020 /

Obed        I. stupeň        8,20 €