• Polročné prázdniny - inštrukcie

• Polročné prázdniny - termín prázdnin:

03.02.2020 pondelok

Začiatok vyučovania:

04.02.2020 utorok

• Školský klub detí - Odovzdávanie detí rodičom:

1. Telefóny zdvíha pani vychovávateľka/suplujúca pani učiteľka.
              2. Rodič je povinný povedať meno dieťaťa, priezvisko aj triedu, do ktorej dieťa chodí.
              3.  Na bráne: pani  vychovávateľka/ suplujúca pani učiteľka je povinná dieťa odovzdať do rúk rodiča, st. rodiča, súrodenca, prípadne inej osoby poverenej na vyzdvihovanie dieťaťa. Rodič nesmie zazvoniť a odísť. Musí si dieťa vyzdvihnúť od službukonajúcej vychovávateľky / suplujúcej pani  učiteľky vo dverách.
              4. Vyzdvihovanie na školskom dvore: Deti sa odovzdávajú priamo rodičom, st. rodičom, súrodencom, prípadne inej osoby poverenej na vyzdvihovanie dieťaťa - tí sú povinní dieťa odhlásiť u vychovávateľky/suplujúcej učiteľky.
              5. V prípade, že rodičia, st. rodiča, súrodenec, prípadne iná osoba poverená na vyzdvihovanie dieťaťa nie je  priamo prítomný/á na mieste tak, aby mohlo prísť ku fyzickému kontaktu s vychovávateľkou/suplujúcou učiteľkou, dieťa nebude vydané.
            • KURZ KORČUĽOVANIA

• Kurz korčuľovania:

KDE: štadión HČ Petržalka

KEDY: 27.1.-31.1.2020, 13:15-14:15

Organizácia :

Jedáleň sa bude otvárať celý týždeň o 11:30

Pani vychovávateľky vyzbierajú deti o 11:30.

Odchod zo ZŠ:

Prvý autobus odchádza 12.20, potom sa otočí pre druhé deti. Druhý autobus odchod 12:40

Korčuľuje sa: od 13:15 - do 14:15

Príchod do školy: cca okolo 15.00. Treba myslieť na to, že autobus sa bude točiť dvakrát. Nie všetci prídu naraz!

Ostatné deti budú delené podľa zoznamu, ktorý majú k dispozícii triedne pani učiteľky.

STORNO PODMIENKY: - v prípade, že dieťa na kurz z rôznych dôvodov nenastúpi, poplatok za kurz sa neuhrádza, avšak uhrádza sa poplatok za dopravu v plnej výške - v prípade, že dieťa nastúpi na kurz a následne sa ho z rôznych dôvodov nezúčastní, kurz ako aj doprava sa uhrádza v plnej výške.

ČO POTREBUJETE:  športové oblečenie, korčule, prilbu (nie cyklistickú), hrubé rukavice