• Krúžok anglického jazyka Start Right

• Milí rodičia, Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt start right english

Naša jazyková škola International House Bratislava v spolupráci so ZŠ Budatínska realizuje priamo na pôde ZŠ krúžok anglického jazyka Start Right.

ZÁPIS DO LETNÉHO SEMESTRA!

Popis kurzu:

·         Kurz je určený  žiakom 1.- 9. ročníka

·         Kurz od septembra do júna, rozdelený na 2 semestre: 2x45min. týždenne

Cena: 210 Eur na semester, platba v dvoch splátkach: jún a január ( pri prihlásení neskôr sa platí alikvotná suma)

·         Zahraničný kvalifikovaný lektor anglického jazyka v kombinácii so slovenským učiteľom

·         Vyučovanie v priestoroch ZŠ školy

·         Počet detí v skupine: max. 10

·         V cene kurzu : učebnica a pracovný zošit

·         Cambridgeská skúška  v 3., 5., 7. a 9.ročníku hradené školou IH.

Kód kurzu/ ročník

Trvanie

Rozvrh

Voľná kapacita

Cena (eur)

SRBU1/ prvý

pondelok/streda  13:20-14:05

6

SRBU2/ druhý

pondelok/streda 13:20-14:05

6

SRBU3/ tretí

pondelok/streda 14:15-15:00

SRBU4/ štvrtý

pondelok/streda 14:15-15:00

SRBU56/ piaty a šiesty

pondelok/streda 15:10-15:55

210

Ak sa rozhodnete Vaše dieťa zapísať do kurzu, môžete tak urobiť vyplnením prihlášky na nasledujúcom linku:

Zápis prebieha do 25.1.2019

V prípade ďalších otázok ohľadom kurzov a skúšok, prosím, kontaktujte koordinátorku pre detské kurzy  a cambridgeské skúšky: Mgr. Luciu Hudáková , tel.č. 0902 422 202  alebo mailom: ylcoordinator@ihbratislava.sk

Dajte šancu Vašim deťom rásť.

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny sa začínajú dňa 22.12.2018 a končia 7.1.2019, žiaci nastúpia do školy dňa 8.1.2019 (Utorok).

• Školské kolo Pytagoriády

• 12. decembra sa 32 žiakov 3.ročníka a 35 žiakov 4.ročníka zapojilo do riešenia školského kola Pytagoriády. Darilo sa im dobre a 14 tretiakov a 13 štvrtákov sú úspešnými riešiteľmi tohto kola. Traja najúspešneší z každého ročníka budú reprezentovať našu školu v OK Pytagoriády, ktoré sa uskutoční v marci 2019. Sú to: 3.ročník - Daniel Laurovič 3.C, Alžbeta Cáková 3.A, Natália Vidová 3.D, Lukáš Chren 4.C, Dorota Fottová 4.C, Samuel Bizoň 4.C. Prajeme im veľa matematických úspechov.

• Vesmírom k sníčkom

• Dňa 10.12. strávili žiaci 2.A dopoludnie plné básní a fantázie s pani spisovateľkou Evou Ďurišovou. Čítali a kreslili planéty z knihy Vesmírom k sníčkom a kreatívne pracovali na svojich vlastných planétach. fotoalbum

• Vianočná pošta

• Žiaci 2.A triedy sa zapojili do akcie Vianočná pošta, ktorá pamätá na starých ľudí v domovoch dôchodcov.  Vyrobili pekné vianočné pozdravy a poslali ich dôchodcom do Púchova. Určite potešili ich srdiečka.

fotoalbum

• Oznam pre rodičov

• 12.12. a 13.12.majú žiaci 3. - 8. ročníka možnosť zapojiť sa do školského kola matematickej súťaže Pytagoriáda. Traja najúspešnejší žiaci z každého ročníka postupujú do okresného kola tejto súťaže.

• Po roku prišiel zas Mikuláš

• A na tabuliach sa znova objavili vety: "Na svätého Mikuláša..." - veď to poznáte. Keď sa potom v okne zjavil sám Mikuláš, v triedach zneli piesne: "Mikuláš, čo v tom vreci máš?" Pre dobré detičky čokoládu. Prišiel aj čert s anjelom a všetci sa dobre bavili. Čert však mal pre istotu aj metlu. Ďakujeme Mikuláš a tešíme sa znova o rok.   fotoalbum