• Organizácia vyučovania od 7.4.2021

od 1.4. do 6.4.2021 sú veľkonočné prázdniny. Nástup žiakov po veľkonočných prázdninách bude 7.4.2021. Žiaci I. stupňa nastupujú na prezenčné vzdelávanie. ŽIaci II. stupňa naďalej pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Žiaci prinesú čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti a k nahliadnutiu negatívny test zákonného zástupcu. Pani učiteľka si žiakov vyzdvihne podľa harmonogramu.

1. roč. - 7:30 - 7:40 - hlavný vchod

2. roč. - 7:40 - 7:50 - hlavný vchod

3. roč. - 7:30 - 7:40 - bočný vchod

4. roč. - 7:40 - 7:50 - bočný vchod

Prajeme Vám krásne prežitie veľkonočných sviatkov.

• Darovanie 2 % zo zaplatenej dane

• Vážení zákonní zástupcovia, zamestnanci a priatelia školy,

v sekcii O škole máme aktualizované Vyhlásenie o poukázaní 2% zo zaplatenej dane.

Ďakujeme, ak sa rozhodnete aj tento rok podporiť Rodičovské združenie OZ pri našej škole. Váš príspevok bude využitý výlučne v prospech žiakov školy.

• Školské kolo biologickej olympiády - kategória D

• Tento týždeň sa uskutočnilo školské kolo biologickej olympiády dištančnou formou pre kategóriu D - 6. a 7. ročník.

Umiestnenia žiakov:

1. miesto   Viktória HAB
              2. miesto   Klára PAD
              3. miesto   Andrea ŽAB

Prvé dve žiačky postupujú do okresného kola, držíme im palce, aby sa im naďalej darilo a všetkým srdečne blahoželáme.

• Organizácia vyučovania od 15.3.2021

• Dobrý deň, vážení zákonní zástupcovia,

oznamujeme Vám, že od 15.3.2021 bude pokračovať prezenčné vyučovanie pre žiakov 1. - 4. ročníka, t.j. pre deti rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a rodičov, ktorí nemôžu vykonávať prácu z domácnosti.

Ostaní žiaci pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Všetci žiaci sú z obedov odhlásení. Prihlásiť treba iba žiakov, ktorí budú na prezenčnom vzdelávaní.

• Matematický klokan

informujeme vás, že máte možnosť prihlásiť svoje deti (1. až 9. ročník) do súťaže matematický klokan. Prihlasovanie prebieha individuálne (teda NIE cez pani učiteľky) na web stránke: Matematický klokan (matematickyklokan.sk), kde nájdete všetky potrebné informácie. Prihlasovať sa je možné do 14.3.2021 za poplatok 4€ za žiaka.

• Organizácia vyučovania od 8.3.2021

• Dobrý deň, vážení zákonní zástupcovia,

na základe rozhodnutia starostu MČ Petržalka Vám oznamujeme, že od 8.3.2021 sa otvára prezenčné vyučovanie pre žiakov 1. - 4. ročníka, t.j. pre deti rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a rodičov, ktorí nemôžu vykonávať prácu z domácnosti.

Ostaní žiaci pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Všetci žiaci sú zo stravy odhlásení.

Rozhodnutie_o_prevadzke_ZS_8.3.2021-1.pdf