• OZNAM PRE RODIČOV BUDÚCICH PRVÁKOV

zápis detí do 1.ročníka pre školský rok 2019/2020 sa uskutoční v piatok 5.4.2019 od 15.00 do 18.00 hod. a v sobotu 6.4.2019 od 8.00 do 12.00. Elektronickú prihlášku a všetky potrebné informácie nájdete na stránke našej školy. Je potrebné, aby na zápis s dieťaťom prišli obidvaja zákonní zástupcovia a vytlačenú elektronickú prihlášku tiež podpísali obidvaja zástupcovia. Prihlášku je možné vyplniť aj priamo na zápise.

• Oznam pre žiakov 1. stupňa

• Pozývame všetkých žiakov na školský karneval, ktorý bude 6. marca o 14.00 v hale školy. Tešíme sa na prehliadku zaujímavých a nápaditých masiek.

• ŠKOLSKÉ KOLO HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

• 18. februára sa 24 najlepších recitátorov z 2. - 4. ročníka zapojilo do školského kola recitačnej súťaže v prednese poézie a prózy. Veľmi milo nás svojou účasťou a vystúpením prekvapila žiačka 1.C Nelka Balážová. Porota jej udelila čestné uznanie. Ostatní súťažiaci sa umiestnili nasledovne:

Poézia:

1.miesto: Tomáš Marták 4.C, 2.miesto: Marek Uhliar 2.B,Samuel Vencúrik 3.B, 3.miesto: Nela Halušková 2.A   Čestné uznanie: Nela Balážová 1.C

Próza:

1.miesto: Marek Klimo 4.C, 2.miesto: Liana Barime Muka 4.B, Nina Vencúriková 2.C,   3.miesto  Linda Déžiová 4.C

Tomáš Marták a Marek Klimo budú školu reprezentovať 19. marca v obvodnom kole súťaže HK. Prajeme im veľa úspechov.    fotoalbum

• Čarodejník z krajiny Oz

• 5. februára boli žiaci 2.A, 2.B a 3.D na muzikálovom predstavení Čarodejník z krajiny Oz v divadle Nová scéna. Okrem krásnych rytmických piesní sa naučili, že si majú navzájom pomáhať, vážiť si ľudí okolo seba a aj všetko, čo dostanú.  fotoalbum