• OZNAM

oznamujeme, že dňa 2.2. 2016 otvoríme školu o 11.30hod., kedy začne prevádzka v školskom klube detí. Na obed je deti potrebné prihlásiť do 8.00 hod.
              V stredu 3.2. 2016 začne vyučovanie na I. stupni (1. - 4. ročník).
              Učitelia II. stupňa pokračujú v štrajku.
              Ďakujeme za pochopenie.
            • Keď vďaka biodiverzite naše mesto ožije

• Žiaci 3. a 4. ročníka sa zapojili do kampane na propagáciu ochrany prírody pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR. Počas prednášky p. Domčekovej získali nové poznatky o význame biodiverzity v našom každodennom živote.  fotoalbum

• OZNAM

určite máte veľa otázok, na ktoré by ste radi dostali odpovede. V piatok 29.1. o 17,00 hod bude stretnutie učiteľov, rodičov a zástupcu ISU v jedálni ZŠ Budatínska 61.

• Vážení rodičia!

• Štrajk, nie je dovolenka!

Štrajk, nie je oddych.

Štrajk prináša problémy, ktoré pociťujú obe strany. Rodičia aj učitelia. Vzali sme na svoje plecia zodpovednosť a nesedíme so založenými rukami. Zúčastnili sme sa 25.1.2016 zhromaždenia na námestí SNP. 26.1.2016 sme diskutovali o problémoch financovania školstva v kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici. Stretnutia sa zúčastnili učitelia, aktivisti ISU a rodičovská verejnosť. 27.1 2016 niektorí kolegovia vycestovali na protestné zhromaždenie do Levíc podporiť levických učiteľov. Iní pripravovali príspevky do novín, informačné tabule a plánovali ďalšie akcie na obdobie štrajku.

Vydržíme, vy-dr-ží-me!

Vyjadrenie_rodica_k_strajku_ucitelov.docx

• Oznam pre žiakov 8. a 9. ročníka

• Z dôvodu neobmedzeného štrajku žiaci 8. a 9. ročníka, ktorí sa hlásia na SŠ s talentovými odbormi, resp. na bilingválne gymnázia, si v dňoch 27. až 29.1.2016 v čase od 8,00 do 8,30 hod. vyzdvihnú záväzné prihlášky na SŠ u výchovného poradcu. Záväzné prihlášky je možné vytlačiť na internetovej stránke školy ( Lucia Želinská, kariérne poradenstvo) a vyplnené priniesť do 2.2.2016 (vrátane polročných prázdnin) v čase od 8,00 do 8,30 hod. výchovnému poradcovi.

• OZNAM

• Od 26.1.2016 štrajk  v ZŠ Budatínska 61 pokračuje. Vyučovanie a výchovná činnosť v ŠKD je prerušená až do odvolania. Popoludňajšie krúžky, ktoré zabezpečujú iné organizácie budú prebiehať podľa  harmonogramu uvedenom na www.kruzky.skNa obedy do ŠJ môžete prihlásiť žiakov do  13,00 hod.  deň vopred.   Žiaci, ktorí sa neprihlásia, budú automaticky odhlásení.  Desiata je odhlásená.                                                        O všetkých zmenách týkajúcich sa štrajku budete informovaní na našej webovej stránke.

• Vianočné koledovanie

• Posledný deň pred vianočnými prázdninami už tradične patrí koledovaniu.Tak, ako naši predkovia počas Vianoc chodili z domu do domu, spievali koledy a vinšovali, dodržiavajú túto tradíciu aj žiaci našej školy. Už po 17 krát si pripravili pásmo kolied a vinšov a zaželali žiakom, učiteľom a ostatným zamestnancom školy do nového roku šťastie, zdravie, lásku a pohodu.     fotoalbum