• HIP-HOP

• S3TKIDZ je tanečná skupina pre deti od 6 do 16 rokov, venujeme sa štýlom hiphop a break dance. Momentálne pracujeme asi na 20 rôznych školách v Bratislave a blízkom okolí. K našim posledným úspechom patria tituly majstrov a vicemajstrov Európy, ktoré si naše deti vybojovali minulý školský rok v Rakúsku. Rovnako ste nás minulý rok mohli vidiet v TV Markíza, kde naše deti viackrát účinkovali v relácii Teleráno. V pobočkách na jednotlivých školách trénujú deti dva krát do týždňa po 60 minút. Tie najtalentovanejšie trénujú vo výberových skupinách. Tréningy na ZŠ Budatínska prebiehajú vždy v stredy a piatky od 13:30 do 14:30. Kontakt: 0915 893268, 0915 727 617.

• OZMÁMENIE

z dôvodu neukončenia rekonštrukcie školskej kuchyne sa pokračuje v stravovaní v Školskej jedálni ZŠ Turnianska. O zmene Vás budeme informovať na stránke a budove školy.

Ďakujeme za pochopenie, vedenie ŠJ a ZŠ.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

oznamujeme Vám, že v súlade s § 150 ods.5 zákona 245/2008, udeľuje riaditeľka ZŠ Budatínska 61 dňa 16. septembra 2016  riaditeľské voľno , z organizačných  dôvodov ( rekonštrukcia školskej kuchyne )

Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Marta Režnáková

riaditeľka

• Začiatok školského roka 2016/2017

• Opäť sa otvorila brána našej školy, aby sa  po letných prázdninách vrátili žiaci do svojich tried. Čakali ich pani učiteľky, stretli sa s kamarátmi a už len zaspomínali na prázdniny. Najviac sa na tento deň tešili naši najmenší - prváci. Všetkým prajeme v novom školskom roku veľa chuti do učenia a dobrých výsledkov.