• Oznam pre rodičov budúcich prvákov

• Vážení rodičia, zápis detí do prvého ročníka pre šk. rok 2016/2017 sa na našej škole uskutoční v piatok 1.apríla od 15.00 hod. do 18.00 hod. a v sobotu 2.apríla od 8.00 hod. do 12.00 hod. Podrobné informácie o zápise, o zameraní a činnosti školy, o ŠkVP, záujmovej činnosti a pod. sú dostupné na stránke www.budatinska.wz.cz. Ponúkame vám tiež možnosť oboznámiť sa s prácou pedagógov so žiakmi v 1. ročníku formou Dňa otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v utorok 22.3.2016 podľa nasledovného harmonogramu:

Trieda

1.hod.

2.hod.

3.hod.

I.A

Slov. jazyk

I.B

Slov. jazyk

I.C

I.D

Angl. jazyk

• Vyhodnotenie olympiády z geografie a dejepisu

• Geografická olympiáda – obvodného kola sa dňa 4.2. 2016 zúčastnili P. Ružič (5.A), M. Srdošová (7.A), T. Jurka (8.A) – 2. miesto, ktorý postupuje do krajského kola, D. Dzurišová (8.B) 6. miesto – úspešný riešiteľ

Dejepisná olympiáda – obvodného kola v kategórii D sa dňa 9.2. zúčastnili M. Kolár (8.B) - 1. miesto, T. Jurka – 2. miesto, ktorí postupujú do krajského kola.

Blahoželáme!

• Karneval v ŠKD

• Posledné fašiangové popoludnie využili deti s pani vychovávateľkami na hry a zábavu v maskách. Hala školy sa zaplnila maskami od výmyslu sveta. K dobrej nálade prispeli aj súťaže a diskotéka. fotoalbum

• Vážení rodičia!

Oznamujeme, že od pondelka 8.2. 2016  obnovuje ZŠ Budatínska 61 prevádzku školy v plnom režime.

• Informácie o dennom krúžkovom tábore

• KRÚŽKOVÝ JARNÝ TÁBOR PRE DETI 22.2.2016 – 26.2.201

Doprajte Vášmu dieťaťu zmysluplné trávenie času aj počas jarných prázdnin 2016. Naši lektori sa postarajú o Vaše dieťa od pondelka do piatka v čase od 8:00 do 17:00.

Tábor bude prebiehať vo všetkých bratislavských MČ.

Najbližší tábor pre deti z MČ Petržalka bude na ZŠ Tupolevova.

CENA: 119 EUR / týždeň

V cene je zahrnutá strava, pitný režim a pestrý program zložený z výberu toho najlepšieho z našich krúžkov.

Každý deň inak tematicky zameraný:

1.deň – deti sa zahrajú na ozajstných vedcov

2.deň – netradičné spojenie tanca s bojovým umením

3.deň – deti sa stanú mladými elektrotechnikmi

4.deň – dáme priestor detskej tvorivosti a rozvoju umeleckého cítenia

5.deň – výber programu si deti zvolia sami!

Viac informácií Vám poskytneme na:

tabor@kruzkyvskole.eu

na tel. č. 0948 099 049