• Večer s Thomasom Puskailerom

Zaujímavá akcia pre deti!!!

Dňa 20.02.2018 sa o 17:00 vo Volis Academy - Štefánikova 19, Bratislava uskutoční Večer pre deti s Thomasom Puskailerom.

Pre deti je pripravená interaktívna hodina anglického a nemeckého jazyka a mnoho hier. Okrem tohoi budú mať deti šancu vyhrať zaujímavé ceny.

• Petržalské obranné opevnenia

Mali sme návštevu!

PhDr. Ivan Horský prišiel slovom i obrazom predstaviť projekt „Petržalské obranné opevnenia“.

Žiaci deviateho ročníka si mali možnosť prehĺbiť, či doplniť vedomosti z histórie a spolu s mladšími žiakmi tretieho ročníka /3.A, 3.C/ sa dozvedieť, prečo vlastne opevnenia bolo treba budovať. Aké typy u nás nájdeme, že na území dnešnej Bratislavy ich bolo 15, že najmenší sa volá ropík a slúžil 2 – 7 vojakom, kým v najväčšom delostreleckom zrube pre 200 – 700 vojakov už bola aj úzkokoľajka, či studňa. Že dnes nadobúdajú nový šat a sprístupňujú sa vďaka dobrovoľníkom, aby sa NEZABUDLO! Mladší žiaci dostali omaľovánku, aby si svoj bunker mohli vymaľovať sami...

• Večer s Thomasom Puskailerom

Zaujímavá akcia pre deti!!!

• KARNEVAL

Karnevalová sezóna sa pomaly blíži ku koncu. Pani vychovávateľky ŠKD zorganizovali aj pre našich žiakov 1. stupňa karnevalové popoludnie. Deti sa za pomoci rodičov zmenili na rôzne masky. V hale školy sa pohybovali princezné, šašovia, vojaci, ale aj smrtky a ďaľšie zaujímavé masky. Spoločne si zatancovali a zasúťažili. fotoalbum

• Prečo červená???

Keď chceš s nami osláviť svätého Valentína, OBLEČ SA DO ČERVENEJ!!!

KEDY? 14.02.2018

Venuj Valentínku aj so želaním tomu, kto je blízky TVOJMU SRDCU!!

Ak si žiakom alebo zamestnancom našej školy, tak neváhaj!

Valentínku dostaneš od triedneho učiteľa - vyplnenú Valentínku so želaním môžeš vhodiť do papierovej krabice na chodbe.

• Lyžiarsky kurz - stretnutie s rodičmi

Dňa12.02.2018 sa o 17:00 hod. uskutoční rodičovské združenie pre rodičov záväzne prihlásených žiakov na lyžiarsky kurz. Združenie sa bude konať v IX.A triede. Účasť rodičov prihlásených žiakov je povinná.

• Zvonenia

Štvrtok 22. 2. 2018

• Karneval
        • Vianočná besiedka